Witaj na nowej stronie Biblioteki

Miło nam powitać Cię na naszej nowej stronie internetowej

Kiermasz książek dziecięcych

Książki to wspaniałe źródło wiedzy, rozrywki i inspiracji dla dzieci w każdym wieku. Niezależnie od tego, czy dziecko jest zainteresowane przygodami, fantastyką, historią, nauką czy sztuką, zawsze znajdzie coś dla siebie wśród bogatej oferty literatury dziecięcej. Książki rozwijają wyobraźnię, kreatywność, słownictwo i umiejętności językowe dziecka, a także pomagają mu zrozumieć świat i siebie.

Dla młodszych dzieci polecamy książki z pięknymi ilustracjami i prostymi tekstami, które można czytać razem z rodzicami lub samodzielnie. Dla starszych dzieci polecamy książki z ciekawymi fabułami i bohaterami, które pobudzają do myślenia i zachęcają do odkrywania nowych horyzontów.

Jeśli chcesz poznać więcej książek dla dzieci lub wymienić się nimi z innymi miłośnikami literatury, zapraszamy cię na kiermasz książek, który odbędzie się w bibliotece miejskiej w najbliższą sobotę od godziny 10:00 do 14:00. Będzie to doskonała okazja do znalezienia nowych lektur, podzielenia się opiniami i pogłębienia zainteresowań. Nie przegap tej szansy i dołącz do nas! 😊

Startujemy od 9 października. Na naszym kiermaszu znajdziesz książeczki w cenie od 1 do 10 zł. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na uruchomienie usługi Legimi.

Skip to content