Witaj na nowej stronie Biblioteki

Miło nam powitać Cię na naszej nowej stronie internetowej

Spotkanie autorskie z Michałem Koterskim

We wtorek 12 grudnia Miejsko – Gminna Biblioteka Publiczna im. Marii Kownackiej w Żychlinie miała przyjemność zorganizować spotkanie autorskie z Michałem „Miśkiem” Koterskim.

Wydarzenie odbyło się w Żychlińskim Domu Kultury. Niezmiernie ucieszyło nas duże zainteresowanie ze strony mieszkańców Żychlina i okolic.

Michał Koterski to doskonały aktor, niezapomniany Sylwuś, syn Adama Miauczyńskiego, w filmie Marka Koterskiego „Ajlawju”. W swoim dorobku aktorskim ma takie filmy jak „Dzień świra”, „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”, „7 uczuć” i „Gierek”. Swoje aktorskie umiejętności pokazywał również w serialach m.in. „Pierwszej Miłości”. Brał również udział w takich programach jak „Jak oni śpiewają”, „Dancing with the Stars”, „Taniec z gwiazdami”, „Agent – Gwiazdy”, „The Story of My Life”. Prywatnie jest ojcem Fryderyka.

Na spotkaniu Michał Koterski opowiadał m. in. o tym skąd pomysł na powstanie książki, ale również nie zabrakło tematów bardzo trudnych i niezwykle osobistych. Usłyszeliśmy o niełatwym dzieciństwie aktora, jego uzależnieniu od alkoholu i narkotyków oraz nawróceniu.

Trzeba przyznać, że słowa Michała wywarły na słuchaczach ogromne wrażenie.

Na koniec każdy z obecnych mógł liczyć na zdjęcie i autograf od naszego gościa.

A my zachęcamy do zapoznania się z biografią Michała Koterskiego „Moje ostatnie życie”, która jest dostępna w naszej Bibliotece.

Dyrektor i Pracownicy Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej im. Marii Kownackiej w Żychlinie dziękują serdecznie Michałowi Koterskiemu za to niezwykłe spotkanie, które jesteśmy pewni na długo zostanie w naszej pamięci. Podziękowania wędrują również do wszystkich przybyłych osób, mamy nadzieję, że to był dla was ważny czas.

Skip to content