Witaj na nowej stronie Biblioteki

Miło nam powitać Cię na naszej nowej stronie internetowej

Zimowe hece w Bibliotece już za nami

Wczoraj w Miejsko – Gminnej Bibliotece im. Marii Kownackiej w Żychlinie zakończyły się zajęcia „Zimowe hece w Bibliotece” kierowane do dzieci 7-9 lat.

Uczestnicy zajęć poznali lepiej naszą bibliotekę, dowiedzieli się o zasadach wypożyczania oraz zachowania się w budynku. Porozmawialiśmy sobie o książkach, ich szanowaniu oraz właściwym użytkowaniu. Dzieci dowiedziały się również jak książka powstaje, a w części warsztatowej same zabawiły się w pisarzy i stworzyły swoją książkę artystyczną. Nie zabrakło również gier i zabaw zarówno o tematyce bajkowej jak i zimowej. Powstały piękne zimowe pejzaże, które można podziwiać na wystawie w bibliotece. Dużym zainteresowaniem cieszyły się również gry planszowe.

Chciałyśmy bardzo podziękować naszym przemiłym uczestnikom, którzy swoją obecnością sprawili nam ogromną radość. Mamy nadzieję, że czas spędzony w murach naszej Biblioteki zaowocuje chęcią zagłębienia się w magiczny świat książek. Zapraszamy Was gorąco i serdecznie do odwiedzania i korzystania z zasobów naszej Biblioteki.

Zachęcamy również do obejrzenia naszej relacji, którą prezentujemy poniżej.

Skip to content